Toyota Celica Warszawa

Przyszedł czas na kierownicę. Pierwotna obszyta była w połowie na żółto. Ciężko powiedzieć czy była to skóra czy cokolwiek innego. Jak widać na zdjęciu poniżej stan opłakany - można powiedzieć przetarta na wylot;).

Po zdjęciu owej "skóry" pokazała nam oryginalna kierownica. Stan.. całkiem niezły... wyślizgana dosyć mocno, ale bez wytarć i dziur. Patrząc na tą kierownicę jestem skłonny przypuszczać, że przebieg 175tys.km. jest całkiem wiarygodny. Uwierzcie mi, że spędziłem sporo czasu na szukaniu kierownicy i to co widziałem na innych autach oraz aukcjach, w porównaniu z tą która była na żółtej Toyocie, to była istna tragedia. Praktycznie każda miała powyrywane ubytki jak nasze drogi po dobrej zimie. 

Kilka tygodni poszukiwań i oto jest;) W 100% oryginalna kierownica do Toytoy Celiki VI w oryginalnej skórze. Stan perfekcyjny. Nie wiem czy przebieg tej kierownicy przekracza kilkanaście tysięcy kilometrów. Cały czas jestem w szoku, że udało się coś takiego znaleźć.

Gałka zmiany biegów po dokładnym wyczyszczeniu prezentuje się perfekcyjnie - przyznajcie sami. Będzie rewelacyjnie uzupełniać praktycznie nową kierownicę ;)

Zapisz

Zapisz

Zapisz